09 Haziran 2014

En Yeni Nike Reklamı – Nike Reklamı Animasyon 2014 (Her Şeyini Ortaya Koy!)

En Yeni Nike Reklamı – Nike Reklamı Animasyon 2014 (Her Şeyini Ortaya Koy!)

Nike firması bu sefer de dünyaca ünlü futbolcuların animasyonları ile bir reklam filmi çekmiş. Nike‘ın 2014 yılında çektiği ve yayınladığı en yeni reklam filmi olan bu videoda, futbolu güzelleştiren unsurları daha net görmemiz sağlanmış durumda. En son reklam filmini olarak da adlandırabiliriz.

Reklamın hikayesinde ise, klonlanan futbolcular yer alıyor.

Risk alarak, hata yapan oyuncuların bu hatalarını yapmayan yeni klonlar yapılıyor. Futbolu bu daha zevkli bir duruma mı getiriyor? Tabii ki de hayır…

Bu konuyu çok güzel bir şekilde işlemiş olan Nike, klonları siyah beyaz renkte yapması ile de alttan alta mesajı veriyor bizlere.

Animasyon, çizgi film çizimlerinden çok daha kaliteli oluyor ve futbolcuların animasyonları ve tavırları da gerçek hallerine neredeyse birebir uyuyor.

İbrahimoviç, Cristiano Ronaldo, Rooney, İniesta, David Luiz, Neymar, İniesta, Ribery, Tim Howard gibi oyuncuların animasyonları oynatılmış reklamlarda.

Adidas firmasının çıkardığı son reklamlar ile Nike da atağa geçmişe benziyor…

Brezilyalı Ronaldo’nun da önderlik ettiği, dünyaca ünlü yıldızlar tabii ki de büyük maç sonunda galip geliyorlar. Golü de son zamanların en popüler oyuncusu olan Cristiano Ronaldo atıyor…

  • En yeni nike reklamı
  • Nike reklamı animasyon 2014
  • Nike animasyon reklamı
  • Futbolcu animasyonları ile çekilen reklam
  • Her şeyini ortaya koy

En yeni nike reklamı “new nike advertisement” olarak çevirmek de mümkün. Ya da “new nike animation advertisement” olarak.

Youtube video linki: http://youtu.be/W98S42vsPP4

Öneri: Com lu Site Açma başlıklı yazımızı okumanızı öneririz. Yazıda com lu domain, com lu domain alma ve com lu site açma konuları hakkında bilgilere yer verilmektedir.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ